Kilkanaście godzin spędzonych na pomiarach, zakupie materiałów, opracowywaniu koncepcji i w końcu realizacja, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Tak powstało stoisko, które zbudowaliśmy dla Lublin Plaza, na trwającą obecnie loterię. Na stoisku stanęły dwa kultowe Fiaty 500, które będą do wygrania w finale loterii już 14 maja. Lubimy takie nietypowe realizacje!

Chwalimy się nowym Klientem i kolejną ciekawą realizacją! Dla Impero – Eksperci Łazienek wykonaliśmy m. in. kompleksowe oznakowanie elewacji. Efekt można zobaczyć także przy ul. Mełgiewskiej 7B w Lublinie.

Lubimy realizacje wysokich lotów i to dosłownie. Tym razem w @Lublin Plaza ,,zbudowaliśmy” samolot! Makieta promuje loty z @Lublin Airport do Bułgarii. W końcu wakacje tuż, tuż…

W VIVO! Stalowa Wola w nocy z piątku na sobotę powstała plaża! 20 ton piasku, palmy, zjeżdżalnie, dużo zabawek, kolorowe leżaki, a w tle tapeta z motywem morza. Jest przyjemnie i bardzo wakacyjnie

Dla iCON Fitness pracowaliśmy już w Lublinie i Warszawie. Tym razem pojechaliśmy na Śląsk, gdzie oznakowaliśmy wewnętrze nowo otwartego iCON Fitness Katowice. Coś nam mówi, że nie jest to ostatnia taka realizacja dla Klienta!

Reklama ma różne oblicza. Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonania kanap brandingowych dla marki Sollers Consulting. Kanapy już stoją na uczelniach w Lublinie oraz w Warszawie i spokojnie czekają na powrót studentów po wakacjach.

Lubimy nietypowe realizacje. Tym razem tworzyliśmy klimat na jednym z nowych osiedli w Lublinie. W naszej gestii leżało opracowanie grafik, ich druk, a następnie montaż w częściach wspólnych bloków. Teraz czekamy na mieszkańców i ich wrażenia.

Kolejne ciekawe wyzwanie, o którym chcemy głośno powiedzieć. Wspaniała aranżacja ściany w Restauracji Hotelu InBetween https://pl-pl.facebook.com/hotelinbetween/. Ścianę wykonaną z płyty MDF wykleiliśmy folią z matowym laminatem. Projekt graficzny opracował Klient. Efekt? Oszałamiający.

Dzisiaj jest dobry dzień, aby zaprezentować efekty naszej pracy dla Atrium Felicity!. Kompleksowy zakres prac obejmował skład graficzny, wydruk i montaż materiałów reklamowych w ramach wiosennej odsłony Karty Prezentowej Atrium Felicity.

Kalendarze książkowe 2018 ze znakowaniem BALL. Oprawa Toledo: łączona z dwóch materiałów - DAKAR i ATENY - połączonych pionowym przeszyciem. Tłoczenie suche logotypu. Kalendarium dzienne w formatach B5 i A4.