NEW MAIK - logo poziom - krzywe - CMYK.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MAIK Agencja Reklamowa

adres:  ul. Inżynierska 8P        
         20-484 Lublin
T:    +48 81 748 78 00
fax.    +48 81 745 58 10
M:   +48 668 368 430
email: info@maik.pl

Godziny otwarcia:
Maik Agencja Reklamowa pn-pt: 800 - 1600
Maik Zakład Reklamy pn-pt: 700 - 1500

DZIAŁ HANDLOWY

Kinga Tynecka

T +48 81 745 58 13
M +48 668 368 424
e-mail: k.tynecka@maik.pl

Joanna Skrobowska-Gruba

T +48 81 748 78 07
M +48 662 020 946
e-mail: j.skrobowska-gruba@maik.pl

Justyna Kraj

T +48 81 745 58 18
M +48 887 270 012
e-mail: j.kraj@maik.pl

Sebastian Krzesiak

T +48 81 745 58 14
M +48 668 368 418
e-mail: s.krzesiak@maik.pl

Piotr Kalman

T +48 81 748 78 07
M +48 668 368 419
e-mail: p.kalman@maik.pl

Magdalena Tarkowska

T +48 81 745 58 18
M +48 668 368 423
e-mail: m.tarkowska@maik.pl

Zakład Reklamy

Tomasz Szmit

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 421
e-mail: t.szmit@maik.pl

Sylwia Obszyńska-Jakubiuk

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 411
e-mail: logistyka@maik.pl

Tomasz Gustaw

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 428
e-mail: t.gustaw@maik.pl

Klaudyna Błaszczuk-Maliszewska

T +48 81 745 58 12
M +48 887 270 009
e-mail: k.blaszczuk@maik.pl

Damian Zdrojewski

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 410
e-mail: d.zdrojewski@maik.pl

Rafał Grzegorczyk

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 427
e-mail: r.grzegorczyk@maik.pl

Robert Mazurek

T +48 81 745 58 12
M +48 887 270 023
e-mail: r.mazurek@maik.pl

DZIAŁ ROZWOJU SIECI TABLIC BILLBOARDOWYCH

Joanna Kunach

T +48 81 745 58 15
M +48 662 020 949
e-mail: j.kunach@maik.pl

Marcin Budzyński

T +48 81 745 58 15
M +48 887 270 006
 e-mail: m.budzynski@maik.pl
MAIK Agencja Reklamowa

MAIK Agencja Reklamowa to niezależny podmiot oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe i reklamowe.

FB.png
YT.png
BE.png
© 2018 MAIK Agencja Reklamowa. All Rights Reserved.
national cpr association

national cpr association