NEW MAIK - logo poziom - krzywe - CMYK.png

PRACA

GRAFIK DESIGNER - rekrutacja rozpoczęta

MAIK AGENCJA REKLAMOWA

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO

GRAFIK DESIGNER

Ogólny zakres obowiązków:

  • Projektowanie i opracowywanie materiałów graficznych oraz ich przygotowywanie do druku.

Wymagania:

  • wykształcenie plastyczne

  • dobra znajomość programów graficznych z pakietu ADOBE

  • znajomość podstaw DTP

  • kreatywność, pomysłowość, umiejętność samodzielnego tworzenia nieszablonowych projektów

  • znajomość zasad kompozycji oraz wyczucie estetyki

  • znajomość zasad budowy przekazu reklamowego

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • osoba niepaląca

MILE WIDZIANE:

  • najomość programu Adobe After Effects
  • umiejętność tworzenia stron WWW (Joomla)

OFERUJEMY:

  • możliwość uczestnictwa w realizacji różnorodnych projektów
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę

Aplikacje (CV - zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych oraz LIST MOTYWACYJNY oraz PORTFOLIO) ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości prosimy kierować na adres:

rekrutacja@maik.pl

lub osobiście na adres:

MAIK Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Inżynierska 8p, 20-484 Lublin
tel.: 81 748 78 00,
fax: 81 745 58 10,
GSM:  668 368 430

MAIK Agencja Reklamowa

MAIK Agencja Reklamowa to niezależny podmiot oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe i reklamowe.

FB.png
YT.png
BE.png
Na skróty