NEW MAIK - logo poziom - krzywe - CMYK.png

PRACA

DRUKARZ - DRUK WIELKOFORMATOWY - rekrutacja rozpoczęta

POSZUKUJEMY OSOBY DO PRACY NA STANOWISKO

DRUKARZ - DRUK WIELKOFORMATOWY

Firma Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp. k. – lider na lubelskim rynku reklamy poszukuje osoby do wsparcia drukarni wielkoformatowej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn ploterowych wielkoformatowych

  • przygotowanie materiałów cyfrowych do druku
  • konfekcjonowanie (składanie druków, pakowanie materiałów reklamowych do wysyłki, laminowanie, docinanie itp.)

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (techniczne)

  • znajomość obsługi komputera (głównie w zakresie programów graficznych)

  • umiejętność organizacji pracy

  • dyspozycyjność (praca 3 zmianowa)

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane doświadczenie w pracy z ploterami drukującymi

  • mile widziana znajomość programów COREL oraz PHOTOSHOP w stopniu podstawowym

  • osoby niepalące

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w ramach obsługi oprogramowania)

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Umowę o pracę.

Niezbędne wyposażenie stanowiska pracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje (CV - zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych oraz LIST MOTYWACYJNY)
ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości prosimy kierować na adres:

rekrutacja@maik.pl

lub osobiście na adres:

MAIK Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Inżynierska 8p, 20-484 Lublin
tel.: 81 748 78 00,
fax: 81 745 58 10,
GSM:  668 368 430

MAIK Agencja Reklamowa

MAIK Agencja Reklamowa to niezależny podmiot oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe i reklamowe.

FB.png
YT.png
BE.png
Na skróty