NEW MAIK - logo poziom - krzywe - CMYK.png

Siła znakowania!

Park maszynowy MAIK Agencji Reklamowej wzbogacił się o urządzenia umożliwiające znakowanie: prasę termotransferową oraz hafciarkę.

Prasa półautomatyczna Swing S Duo umożliwia wykonanie znakowania o powierzchni do 40x50cm na materiale o grubości do 6 cm. Maszyna otwiera się automatycznie po upływie czasu wygrzewania, dzięki czemu zarówno grafika, jak i materiał nie ulegają przepaleniu. Wpływa to na jakość finalnego produktu. Prasa dysponuje funkcją wstępnego przeprasowania, co przygotowuje materiał do pracy. Urządzenie działa w trybie oszczędzania energii, czyli wpisuje się w Politykę Zarządzania Środowiskowego naszej firmy. Użytkownik ma do dyspozycji programy, w których może zapamiętywać wartości temperatury, a to skraca czas realizacji powtórnych zamówień. Pracujemy na wysokiej jakości foliach typu flex i flock.

Maszyna hafciarska Haftex znakuje na powierzchni do 40x45cm. Prędkość pracy sięga 1200 wkłuć/min. Urządzenie dysponuje automatyczną zmianą kolorów oraz systemem obcinania nici, co wpływa na tempo procesu oraz jakość haftu. Znacznik laserowy precyzyjnie określa pole pracy igieł. Haft uznawany jest za jedną z najszlachetniejszych technik ozdabiania.

Istnieje możliwość znakowania tekstyliów różnego typu między innymi: odzieży, obuwia, konfekcji skórzanej, hotelowej, restauracyjnej, sztandarów i zdobień 3D.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

maik haft 02

maik haft 01

MAIK Agencja Reklamowa

ul. Inżynierska 8P
20-484 Lublin
tel. +48 81 748 78 00
fax. +48 81 745 58 10
gsm. +48 668 368 430
email: info@maik.pl

FB.png
YT.png
BE.png
LinkedIn.png
IG_icon.png
TikTok_icon.png
Lubelskie Forum Pracodawców
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej
Lubelska Akcja Charytatywna