NEW MAIK - logo poziom - krzywe - CMYK.png

ZAKŁAD REKLAMY

zakład reklamy logo

Stanowi techniczne wsparcie dla Maik Agencji Reklamowej realizując jednocześnie niezależne zlecenia klientów. Dzięki bogatemu zapleczu i doświadczonemu zespołowi specjalistów Zakład Reklamy świadczy bardzo szeroki wachlarz usług, w skład którego wchodzi m.in. produkcja reklam, poczynając od tablic billboardowych, poprzez indywidualne formy oznakowań budynków, aż po kompleksowe realizacje wchodzących w skład systemów identyfikacji wizualnej firm.

ZAKŁAD REKLAMY

W ramach Zakładu Reklamy zajmujemy się realizacją zleceń wykraczających poza druk. To tutaj od podstaw powstają tablice billboardowe, szyldy, kasetony, witryny. Realizujemy również usługi niestandardowe, ponieważ ogranicza nas tylko wyobraźnia.

PRODUKCJA REKLAM

Zajmujemy się kompleksową realizacją oznakowań przestrzeni handlowych. Za pomocą nowoczesnych urządzeń tworzymy trwałe litery przestrzenne, kasetony, szyldy oraz realizacje niestandardowe.

LITERY PRZESTRZENNE

Litery przestrzenne są nieodzownym, w tym bardzo efektownym sposobem oznakowania obiektu,  podnoszą one prestiż i oryginalność  wizerunku. Standardowo oferujemy litery blokowe styrodurowe oraz kasetonowe z podświetleniem diodowym.

KASETONY

Stanowią podstawową formę reklamy świetlnej. Ich zaletą jest widoczność treści kasetonu zarówno w dzień jak i w nocy. Dla podniesienia prestiżu wykonujemy m.in. kasetony z wykorzystaniem elementów frezowanych z grubej pleksi nadającej przestrzenność prezentowanych treści.

SZYLDY I TABLICE

Klasyczna forma reklamy zewnętrznej. Formę i wielkość tablic dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Pracujemy na sprawdzonych technologiach gwarantujących należytą jakość oraz  trwałość tablic i szydlów.

WITRYNY SKLEPOWE

 W celu nadania indywidualnego charakteru witryn wyklejamy je grafiką drukowaną na dedykowanych materiałach. Stanowi to łatwe rozwiązanie zarówno na promocję produktu jak i wizerunku firmy. Klienci zyskują w ten prosty sposób rozpoznawalność i indywidualność.

USŁUGI NIESTANDARDOWE

 Nasza firma doskonale rozumie potrzeby niestandardowych form promowania klienta. Projektowanie i montaż świątecznych iluminacji i innych form nie będących typowymi formami reklamowymi wykonujemy z największą dbałością o każdy szczegół. Indywidualnie z klientem opracowujemy koncepcje i techniczne projekty oraz wykonujemy ambientowe formy reklamy.

TECHNOLOGIA

Szerokie zaplecze technologiczne jest podstawą i mocną stroną naszego Zakładu. Automatyzacja procesów produkcyjnych uzyskanych dzięki urządzeniom wykorzystywanym w produkcji znacząco je przyspiesza ograniczając jednocześnie wzrastające koszty siły roboczej.

PLOTER LASEROWY CO2

Ploter o polu roboczym 1,5x2m przystosowany do cięcia tworzyw sztucznych typu plexiglas, PCV, oraz frezowania tworzyw sztucznych i metalowych z powłoką lakierniczą. Główne przeznaczenie urządzenia to produkcja półfabrykatów do liter kasetonowych. Wykorzystywany również w firmie do personalizacji gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu przystawki obrotowej doskonale sprawdza się do grawerowania brył i obiektów przestrzennych.

FREZARKA
CNC

Frezarka sterowana komputerowo służy do przecinania płyt z tworzyw sztucznych, płyt kompozytowych i blach do grubości aluminiowych 2mm. Urządzenie wykorzystywane do przygotowania półproduktów urządzeń reklamowych. Po przygotowaniu odpowiednich plików umożliwia frezowanie płaskorzeźb.

PRZECINARKA
PLAZMOWA

Przecinarka plazmowa Welder Fantasy HEFTY 125 przeznaczona jest do cięcia elementów przewodzących prąd elektryczny, wykonanych ze stali węglowych i stopowych, aluminium i jego stopów, mosiądzu, miedzi, a także żeliwa.
Urządzenie sterowane jest numerycznie za pomocą komputera. Wielkość obszaru roboczego wynosi 1500mm x 3000mm, grubość cięcia dochodzi do 40mm.

GIĘTARKA
TERMICZNA

Giętarka do liniowego, krawędziowego zaginania arkuszy z tworzyw sztucznych o maksymalnej długości gięcia 250 cm. Głównym przeznaczeniem urządzenia jest produkcja stojaków z tworzyw sztucznych oraz półfabrykatów do liter kasetonowych wykonanych z PCV i plexi.

GIĘTARKA
DO BLACHY

Ekrany tablic billboardowych, które są w ofercie Maik Zakładu Reklamy Zewnętrznej składają się z paneli blaszanych. Do ich wykonania wykorzystujemy giętarkę o krawędzi gięcia do 320cm.

PIONOWY TRYMER
VERDI TWIN 210

Pionowy Trymer Verdi Twin 210 to urządzenie zaopatrzone w noże wleczone pozwalające na cięcie piłą z pneumatycznym dociskiem i bezpyłowo.
Dzięki Trymerowi możliwe jest cięcie materiałów do 20mm: m.in. płyt dibond, PCV spienionego, PCV twardego, plexi, pianki styrodur, płyt aluminiowych i akrylowych, MDF i drewna, a także szkła o grubości do 6 mm.

SERWIS OUTDOOR

Zakład zapewnia kompleksową obsługę nośników outdoorowych od pozyskania miejsc na nośniki reklamowe, po montaż tablic i plakatowanie.

Dział Rozwoju Tablic

Dział Rozwoju Tablic

Dynamiczny rozwój sieci tablic billboardowych zapewnia nam doświadczony zespół. Dzięki temu wszelkie prace związane z pozyskaniem miejsc pod nośniki reklamy zewnętrznej, przeprowadzenie procedury budowlanej wykonujemy we własnym zakresie.

Montaż tablic

Montaż tablic

Posiadamy rozbudowane zaplecze produkcyjne dające możliwość wykonywania i montażu tablic billboardowych w różnych technologiach, w tym z wykorzystaniem paneli blaszanych. Montaże tablic w miejscach docelowych wykonują profesjonalne zespoły monterskie.

ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE

Plakatowanie

Plakatowanie

Wyklejanie plakatów billboardowych na nośnikach reklamy zewnętrznej naszych kooperantów oraz własnej sieci tablic należy do podstawowych zleceń wykonywanych przez Zakład Reklamy.

Usługi niestandardowe

Posiadamy bardzo szeroki park maszynowy. W powiązaniu z doświadczonym zespołem pracowników możemy realizować indywidualne i bardzo nietypowe zlecenia. Dotyczy to nie tylko branży reklamowej, ale również budowlanej, aranżacji wnętrz, mycia wiat, witryn na wysokościach, prac zimowych,  oczyszczania krawędzi dachów budynków i wielu innych. Zapewniają one klientom większe wyróżnienie się spośród konkurencji, a ich sukces promocyjny jest również naszym sukcesem.

Wynajem podnośników

W zależności od potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów proponujemy podnośniki o wysięgu od 10 do 21,5 m, o udźwigu od 200 do 300kg.

Zakład Reklamy

Tomasz Szmit

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 421
e-mail: t.szmit@maik.pl

Damian Zdrojewski

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 410
e-mail: d.zdrojewski@maik.pl

Robert Mazurek

T +48 81 745 58 12
M +48 887 270 023
e-mail: r.mazurek@maik.pl

Tomasz Gustaw

T +48 81 745 58 12
M +48 668 368 428
e-mail: t.gustaw@maik.pl

Klaudyna Błaszczuk-Maliszewska

T +48 81 745 58 12
M +48 887 270 009
e-mail: k.blaszczuk@maik.pl
MAIK Agencja Reklamowa

ul. Inżynierska 8P
20-484 Lublin
tel. +48 81 748 78 00
fax. +48 81 745 58 10
gsm. +48 668 368 430
email: info@maik.pl

FB.png
YT.png
BE.png
LinkedIn.png
IG_icon.png
TikTok_icon.png
Lubelskie Forum Pracodawców
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej
Lubelska Akcja Charytatywna