NEW MAIK - logo poziom - krzywe - CMYK.png

PRACA

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - rekrutacja rozpoczęta

POSZUKUJEMY OSOBY DO PRACY NA STANOWISKO

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań Zarządu
  • pełna obsługa sekretariatu
  • nadzór nad kalendarzem spotkań
  • zarządzanie korespondencją
  • organizacja spotkań biznesowych
  • redagowanie pism i dokumentacji
  • wsparcie poszczególnych działów firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność obsługi komputera - pakiet Office
  • umiejętnośc planowania i organizacji pracy
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętnośc współpracy
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe – na podobnym stanowisku
  • znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości – jęz. angielski - średniozaawansowany
  • osoba niepaląca

 Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole. Umowę o pracę.

Aplikacje (CV - zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych oraz LIST MOTYWACYJNY)
ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości prosimy kierować na adres:

rekrutacja@maik.pl

lub osobiście na adres:

MAIK Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp. J.
ul. Inżynierska 8p, 20-484 Lublin
tel.: 81 748 78 00,
fax: 81 745 58 10,
GSM:  668 368 430

MAIK Agencja Reklamowa

MAIK Agencja Reklamowa to niezależny podmiot oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe i reklamowe.

FB.png
YT.png
BE.png